Wedding Art pracownia ślubna i moje spojrzenie na Pannę Młodą

 

HISTORIA
Podejmując decyzję o powołaniu marki Wedding Art przyświecał mi zupełnie inny cel. Miał być to butik ślubny z rękodziełem wykonywanym przez różnych artystów. I tak było na początku – prezenty i kartki scrapbooking’owe, ręcznie robione świece i mydełka na prezenty dla gości, torebki i inne gadżety ślubne, a na samym końcu ozdoby i makijaże wykonywane przeze mnie. Po roku jednak zrezygnowałam z pośredniczenia na rzecz sztuki ślubnej, którą robię dziś.

Dlatego zmieniłam kierunek na swój i to był najlepszy wybór.

 

OFERTA

Wykonuję makijaże i stylizacje ślubne, a dodatkowo również i ozdoby do włosów, biżuterię czy inne akcesoria upiększające. Moje 10-letnie doświadczenie pozwala mi wypuścić Cię z pracowni spokojną o to, że będziesz wyglądała spójnie, ponadczasowo, ale z nutką nowoczesności. Tak, żebyś poznała się za kilka lat na fotografiach.

Możemy stworzyć wspólną i spójną wizję Ciebie w dniu ślub, ale też przy innych okazjach np. na sesję zdjęciową. Mogę zaproponować Ci wykonanie dodatków, albo tylko makijaż. Jak wolisz.

Poniżej znajdziecie jedne z najlepszych – w m ojej opinii – realizacji. Po resztę zapraszam na swój  InstagramFacebook

Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie i zobaczymy się na niedalekich, bo 20.10.2019 Alternatywnych targach ślubnych w Starym Maneżu.

 

IMG_9430IMG_9570IMG_9559IMG_9457IMG_9448 IMG_7251IMG_7253IMG_7263IMG_7257IMG_7249IMG_7295IMG_7271

 

 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s