Podsumowanie sezonu ślubnego 2015

Dzień dobry już w Nowym Roku 🙂

Sylwestrowa Panna Młoda była moją ostatnią w 2015 i mogę śmiało powiedzieć, że… to koniec sezonu ślubnego!!!

Z tego miejsca dziękuję Wam pięknie za ten rok, za energię, za nowe znajomości i doznania jakie co rusz mogę celebrować z Wami. Życzę Wam i sobie również, aby 2016 obfitował w kolejne sukcesy, żebyśmy mogli się rozwijać, a także umieli korzystać z tego co przynosi nam los.

Ten rok był bardzo intensywny. Oprócz makijaży ślubnych poszerzyłam działalność o butik ślubny, który cały rok ewoluował i w końcu stał się pracownią 😀 Oczywiście możecie nadal wpaść do Sopotu i kupić biżuterię czy inne dodatki, ale ten rok pokazał, że wolicie jednak jak robi się coś specjalnie dla Was :))) W sumie bardzo się cieszę, ponieważ wtedy każda          z Was czuje się wyjątkowo, a o to chodzi w tym szczególnym dniu.  Nie ukrywam, że wtedy moja satysfakcja sięga zenitu 🙂

Do oferty doszły także usługi stylizacyjne, które ku mojemu zdziwieniu i uciesze zarazem, zdobyły Wasze uznanie. Nie spodziewałam się także takiego pozytywnego odbioru jeśli chodzi o Panów, którzy wydawałoby się, że nie chcą lub nie mają za dużo możliwości w stylizacji swojego ubioru. Okazuje się jednak, że także potrzebują porad i przede wszystkim personalizacji dodatków. Kolorowe skarpetki, butonierki, muszki czy spinki do mankietów – to cieszyło się u mnie największym zainteresowaniem.

Bardzo cieszę się również ze współpracy w młodym, ale ciekawym i prężnym magazynem Weddilove. Znajdziecie tam sporo inspiracji, plików do ściągnięcia, które przydadzą się w organizacji ślubu, a także moich porad dotyczących współpracy z wizażystą i nie tylko.

Mogę powiedzieć, że 2015 wskazał mi drogę do dalszego rozwoju. Dla siebie oczywiście, ale przede wszystkim dla Was drogie Panie, aby usługi które Wam proponuję były na najwyższym poziomie. Szykuję także kilka niespodzianek dla Was, ale o tym w niedługiej przyszłości!

W załączeniu mały przegląd 2015, gdzie malowałam, konsultowałam, stylizowałam czy wykonałam dodatki dla par młodych. Na resztę zdjęć grzecznie czekam 🙂

 

Wasza, M.

 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s