Wedding Art czyli butik ślubny dla oryginalnych Panien Młodych

LOGOOOOoo

Czy jesteś z tych co muszą dotknąć, przymierzyć czy dokładnie oglądnąć rzecz którą kupują? Lubisz celebrować osobiste zakupy? Szukasz nietuzinkowego prezentu ślubnego?

Moim pomysłem było stworzenie miejsca, gdzie będzie można właśnie tego doświadczyć. Bez pośpiechu, indywidualnie, z czasem na rozmowę i wypicie kawy – przecież o to chodzi w przygotowaniach ślubnych – mają być przyjemne. Przy personifikacji dodatków ślubnych ważną rzeczą jest bliższe poznanie się i zrozumienie, aby finalny produkt był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Kiedy już tu zawitasz, będziesz mogła w jednym miejscu kupić wszystkie dodatki ślubne. Ręcznie wykonane ozdoby do włosów, unikatową biżuterię, torebki, buty, bieliznę, galanterię papierową czy upominki dla gości – to wszystko będzie dla Ciebie dostępne od ręki lub na zamówienie wg. Twojego życzenia. Jeśli zechcesz – pojedyncze modele sukien ślubnych też na Ciebie czekają, a jeśli zażyczysz sobie uszycia – nic prostszego.

Swoją działalność oparłam na rękodziele, ponieważ uważam, iż w dobie sieciówek i tzw. „klonów” z witryn sklepowych, liczy się niepowtarzalność i jakość oraz wspieranie rodzimego rynku. Dlatego większość rzeczy znajdujących się w butiku jest tworzona przez polskich artystów. Zanim zdecydujesz się na wizytę, możesz także oglądnąć wszystkie akcesoria w galeriach internetowych czy – jeśli mieszkasz daleko – zamówić je drogą pocztową.

W butiku znajduje się także pracownia stylizacji ślubnych, w której można wykonać makijaże, fryzury czy wypożyczyć biżuterię i inne dodatki. I pamiętaj droga Panno Młoda, wizyty odbywają się w umówionych wcześniej godzinach – tak, żebym mogła poświęcić czas wyłącznie Tobie.

Poczuj się wyjątkowo i bądź oryginalna z Wedding Art.

Magda Purchla

IMG_9578  IMG_9577IMG_9579  IMG_9580

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s